מערכת גז לרכב

 

בגלל החסכון

היתרונות הכלכליים של עלויות אחזקת רכב מונע בגז הם משמעותיים. מחיר ליטר גפ"מ עומד כיום על כ-2.78-2.1 ש"ח לליטר, לעומת כ-6 ₪ לליטר בנזין. כל רכב בעל נסועה שנתית ממוצעת של 17,000 ק"מ יחזיר את ההשקעה תוך כשנה אחת. בעלי רכבים עם מנועים זללניים או נסועה ממוצעת גבוהה, יחזירו את ההשקעה מהר יותר!

היתרון בהנעת רכב על גפ"מ ניכרת לא רק בהשוואה לדלק רגיל, אלא גם בהשוואה לסולר.
 
רכב משפחתי עם נסועה ממוצעת של 17 אלף קילומטר בשנה חוסך מעל 20,000 ₪ בשלוש שנים!

 
גפ"מ הוא פתרון אידיאלי לשילוב בין חיסכון עצום, אנרגיה נקייה, ביצועים זהים ובטיחות!
מערכות גז לרכב בעידן הגז הן מהמתקדמות בעולם ומעניקות אלטרנטיבה ירוקה וזולה הרבה יותר.

עם התקנת מערכת גז רכבך הופך לדו-דלקי ותוכל להישאר אדיש למחירי הבנזין העולים.
 
הסבה לגז מתאימה כמעט לכל רכב מונע בנזין! לחץ כאן לקבלת ייעוץ
 

בגלל איכות הסביבה

גפ"מ (גז פחממני מעובה) הוא ללא ספק דלק חלופי ידידותי לסביבה וזמין באופן נרחב ע"י רשת תחנות תדלוק גדולה. הוא לא רעיל ואין לו השפעה על אדמה, מים ואקוויפרים תת קרקעיים. פליטות גפ"מ מייצרות באופן משמעותי הרבה פחות חומר חלקיקים מסרטן, תחמוצות חנקן, פחמן חד חמצני, פחמן דו חמצני ופחמימנים מאשר סולר או בנזין.
 
היתרונות של גפ"מ לעומת דלקים מסורתיים ברורים לא רק ביחס לסביבה , אך מעל לכל גם ביחס לבריאות!

 
 

בגלל הביצועים

מערכות הגז לרכב בדור החדש והמתקדם ביותר שומרות את ביצועי המנוע זהים לביצועים עם בנזין, אך במחיר נמוך יותר לכל קילומטר. הניסיון שנרכש, באיכות גבוהה של רכיבים ופתרונות חדשניים יושמו במגוון רחב של רכבים. כל מזרק מטפל בצילינדר אחד ומתאפיין בדייקנות וקצב הזרקת גז גבוהה, המעבר מבנזין לגז הוא אוטומטי לחלוטין, חלק ובלתי מורגש למשתמש.
 
אתם לא חייבים לוותר על ג'יפ החלומות שלכם או על מנוע הטורבו.


 
 

בגלל הבטיחות

מערכות גז לרכב בטוחות לגמרי גם בשימוש, גם בתיקון וגם בתאונה! גפ"מ משמש באופן בטוח ברחבי העולם במשך עשרות רבות של שנים ויש כבר מעל 30 מיליון רכבים מונעים גפ"מ בעולם כולו. רכב המוסב להנעה בגז בטוח בדיוק כמו רכב הנוסע על בנזין, הגז לעומת הבנזין מאוחסן במיכל פלדה חזק ויש לו מספר שסתומי בטיחות.

בדיקות אש שנעשו ברחבי העולם הגיעו למסקנה כי כלי רכב מונע גפ"מ בטוח יותר בתאונה מאשר בנזין. אך מכיוון שלאחר ההסבה מערכת הבנזין המקורית נשארת אין כל שינוי בבטיחות הרכב.

כל התקנת מערכת גפ"מ ע"י מתקין מורשה עוברת בדיקות קפדניות ומאושרת על ידי בוחן של מכון הטכניון.