כמה עולה גז לרכב

בימים בהם מחירי הדלק אינם יציבים בזמן שמחירי הגז יורדים, אין זה מפתיע שאנשים בוחרים להשקיע בהתקנת מערכת גז לרכב. היום ברור לכל שהתקנת מערכת שכזו, היא הרבה  יותר זולה מאשר בעבר, הן בהתקנה הראשונית שלה, וכן היא יותר בשאלה כמה עולה גז לרכב לעומת כמה עולה דלק לרכב.

צריך להבין, כשאנחנו משתמשים בדלק לרכב, לא רק שאנחנו משלמים את עלויות הדלק שהן גבוהות מעלויות הגז אלא שהדלק גם יוצר בלאי לרכב, הוא מלכלך את המנוע מה שמוביל בסופו של דבר לידי כך שאנחנו אמורים להחליף חלקים שונים מעת לעת.

כמה עולה גז לרכב? כמובן שהדבר תלוי במקום בו מחליטים לרכוש, אך המחיר שלו נמוך באופן משמעותי מזה של דלק. פר ליטר מדובר על הפרש מספר שקלים, שאם עושים חישוב שבועי ובוודאי חודשי, הרי שמדובר בהוזלת עלויות באופן משמעותי. מחיר מערכת גז לרכב, מחיר התקנה חד פעמית עומד על סביב 1000 שקל. כאן המקום לציין, שמערכת כזו יכולה באופן משמעותי לעלות את ערך הרכב, הרי במקום לרכוש רכב עם מערכת התנעה אחת, כאן מדובר על רכב עם שתי מערכות.

יש לציין, מחיר גז לרכב עדכני משתנה כמובן בהתאם למספר פרמטרים, ראשית, עלות הגז בעולם, משפיעה מן הסתם על מחיר גז לרכב, הן עלות הפקתו והובלתו. בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על ירידה במחירי הגז, בין היתר בזכות העובדה שמדינות רבות גילו מרבצי גז, מצד שני, בישראל המחירים לא ישתנו למרות כל הגילויים האחרונים, ועל כן, לא ברור עד כמה זה ישפיע. שנית, עצם הביקוש לגז, ככל שיותר אנשים מעוניינים בגז לרכב, כך יש סיכוי שהעלויות ירדו, זאת בהנחה ויהיו מספיק מקורות לספק מהם גז. שלוש, מחיר מערכת גז לרכב משתנה בהתאם לסוג המערכת ולמקום בו מתקינים אותה. על כן אנחנו יכולים לראות גם ירידה במחירי המערכת ולו מהסיבה שהביקוש שלה עולה.

לסיכום, אם אתם רוצים לדעת עוד תשובות על השאלה כמה עולה גז לרכב, אתם מוזמנים לפנות לעידן הגז, החברה המובילה בתחום של התקנת מערכת גז לרכב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. אצלנו תוכלו למצוא מערכות גז מובילות לרכב, כל מה שעליכם לעשות להתקשר אלינו או לפות אלינו דרך האתר.