התקנת מערכות גז לרכבים

אחד הויכוחים הגדולים ביותר בעולם הרכב בשנים האחרונות, לפחות משנות התשעים הוא, האם מכוניות ידידותיות לסביבה, הן אכן כאלה והאם משתלם להשתמש בהן. אנחנו מכירים לא מעט דוגמאות של מכוניות ידידותיות לסביבה שהפכו להיות מאוד פופולאריות ועלתה שאלה האם אכן משתלם להשתמש בהן. דוגמא טובה לכך היא מכונית מונעת גז.

התקנת מערכות גז לרכבים החלה בשנות התשעים וצברה תאוצה עם הזמן, המחשבה היתה שגז הוא הרבה יותר נקי ופחות מזהם מדלק, כמו כן הוא הרבה יותר זול לרכב, הוא מונע בלאי במנוע ועצם הגז יותר זול מאשר הדלק. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים בוחרים ללכת על התקנת גז לרכב בת"א וכן בלא מעט מקומות אחרים. כמו כן, התקנת מערכות גז לרכבים משאירה בידי הנהג את האפשרות לבחור בין מערכת גז למערכת דלק, כלומר היא מונעת ממנו את הצורך לשמור רק מערכת אחת, אלא מאפשרת לנו ליהנות משתי המערכות.

הניסיון לשמור על הסביבה בכל הקשור לכלי רכב, הוא פחות או יותר חדש, מדובר על שלושים-ארבעים שנה. הסיבה היא שמחקרים הראו שעם הזמן זיהום האוויר עלה, בין היתר בגלל שחרור הרעלים מהדלק, רעלים שאין לגז. יש לציין שכיום כלי רכב רגילים משתמשים במדד מיוחד שמגדיר את הזיהום שלהם. דבר שלא היה קיים בעבר. כיום כשקיימת אפשרות של הסבת גז לרכב בתל אביב ובמקומות אחרים, הרי שאין ספק שהמשמעות של מדד זה הוא לא בהכרח נחוץ, הרי ניתן להשתמש בגז במקום בדלק, ואז יכולת הזיהום של הרכב פוחתת.

נקודה חשובה שצריך לשים לב, רכב שמזהם את הסביבה, מזהם גם את הרכב ופוגע בו, כלי רכב שעובדים על דלק גורמים נזק למנוע שלהם, לעומת זאת, כלי רכב שעובדים על גז, יש להם פחות בלאי, הרכב נשמר טוב יותר.

לסיום, כפי שאפשר להבין, התקנת מערכות גז לרכבים משפרות מאוד את מצב הרכב ואת מצב איכות הסביבה באופן כללי ולכן משתלם מאוד לחשוב על זה.
אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר להתקנת גז לרכב בת"א, אתם מוזמנים לפנות אלינו, עידן הגז מתמחים בהתקנת מערכות גז לרכבים מסוגים שונים. אתם יכולים לפנות אחינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר ייחודיות. זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעזור לכם כמו שרק אנחנו יודעים.