התקנת גז ברכב

יותר ויותר ישראלים שוקלים לבצע התקנת גז ברכב בשנים האחרונות. החלטה זו נופלת הן גלל שיפור מערכות הגז המותקנות ברכב, החיסכון העצום שקיים בעלויות השונות של צריכת הגז והן בטיפולים ברכב וכן עצם העובדה שהמערכת שומרת יותר טוב על הרכב מצד אחד ומצד שני, הגז הוא ידידותי לסביבה, לעומת הדלק.

אחד השינויים שחלו בשנים האחרונות בתחום של התקנת גז ברכב הוא, אנחנו יכולים לראות לא מעט חברות שמתעסקות בתחום זה. מוסכים ומתקני גז לרכב אשר מציעים מחיר התקנת גז שונה ובכך יוצרים תחרות בשוק, השאלה היא כיצד בוחרים את המתקין הנכון.

במאמר זה אנחנו נציג שורה של פרמטרים כיצד לבחור היכן לבצע התקנת גז ברכב, כיצד בוחרים את המתקין הטוב ביותר לרכב עבורכם. חשוב לציין ההתקנה חייבת להתבצע אצל מתקין מקצועי ומורשה ולא אצל כל אחד, בוודאי לא אצל כל מי שמציע גז לרכב מחיר התקנה נמוך בהכרח. לא מעט גורמים יציעו מחיר נמוך אך בד ובד הם עלולים לבצע התקנה לא כמו שצריך, ואז מידת הנזק לרכב עלולה להיות מאוד גבוהה.

כאמור, דבר ראשון שיש לעשות כשבוחרים מומחה בהתקנת גז לרכב, היא לוודא שהוא אכן מכיר את הנושא, יודע כיצד להתקין מערכות גז לרכב, יודע כיצד לאבטח אותן, כיצד לוודא שהן עובדות כנדרש וכן שהרכב עצמו עובד היטב עם המערכת.

דבר שני שיש לוודא זה המחיר, יש לוודא שאכן מחיר התקנת גז הוא סביר, יש לבצע חישוב של המערכת לצד חישוב עלויות הגז לאורך זמן, בשביל לראות שאכן יש חסכון בעלויות. במידה ואין, אז צריך לבדוק אולי אצל גורם אחר, כן תיהנו מחסכון שכזה. צריך לזכור העלות הראשונה יכולה להיות גבוהה אך העלויות השוטפות הן נמוכות יותר.

דבר שלישי אשר חשוב לוודא הוא, שמקבלים עם המערכת אחריות וביטוח, רק כך אפשר לדעת שאכן אם קורה משהו למערכת או לרכב בעתיד, אנחנו מבוטחים וניתן לטפל במערכת או ברכב בצורה נכונה.

לסיום, אם אתם מחפשים גורם מקצועי שיתקין עבורכם מערכת גז לרכב, זה הזמן לפנות לעידן הגז, אצלנו תהנו מגז לרכב מחיר התקנה נמוך ובאיכות התקנה גבוהה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ולקבל מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות מהצוות המוביל שלנו. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה.