אודות

"עידן הגז" מספקת שירותי התקנת מערכות גז ללקוחות הרוצים לעבור לרכב ירוק וידידותי לסביבה שירותיה מסופקים הן לעסקיים והן ללקוחות פרטיים. כאשר היא נחשבת לחברה המובילה בתחום הסבת הרכבים להנעה על גז בישראל. עד היום החברה התקינה מערכות גז למעלה מ-10,000 רכבים המאושרים ע"י משרד התחבורה.

"עידן הגז" היא חברה אשר מתקינה מערכות גז לרכבים אשר מונעים על דלק ורוצים לעבור לנסוע על גז. בשנים האחרונות החלה עליה משמעותית בעולם ברכבים הממונעים על גז הן בגלל החיסכון בהוצאות הרכב והן בתחזוקת הרכב. 

כמו כן שימוש ברכב הממונע בגז עוזר להפחית את הזיהום באיכות הסביבה. אך בישראל עדיין אין היענות גדולה כמו שיש ברחבי העולם. אחד מהתפקידים החשובים של עידן הגז הוא להסביר לאנשים מה היא מערכת גפ"מ ולמה עדיף לעבור אליה מאשר לנסוע, כמו שאנחנו רגילים, על בנזין.

כיום הינה בעלת רשימת אבי הטיפוס הגדולה בישראל. החברה עובדת עם ציי רכב שהוסבו לנסיעה בגז ומציעה שירותיה גם ללקוחות פרטיים. אם הסבה לגז, אז רק בעידן הגז!
 
"עידן הגז" מביאה את מוצרי הקצה ומערכות הסבת רכבים לנסיעה בגז ברמה הגבוהה ביותר ובטכנולוגית ה-LPG המתקדמת ביותר העומדת בכל התקנים הנדרשים. מרגע פתיחת דלתות המוסך עסקנו אך ורק בהסבות רכב מדלק לגז
 

מתמחים בהסבת רכבים להנעה בגז משנת 2004
לפני למעלה מעשר שנים הבינו בעידן הגז שהמגמה להסבת רכבים לשימוש בגז תיגבר, והעליה המתמדת במחירי הדלק תחייב פתרונות חלופיים בעתיד. מרגע פתיחת דלתות המוסך אנו עוסקים אך ורק בהסבת רכבים להנעה בגז. שירותינו מסופקים הן לעסקים והן ללקוחות פרטיים. עד היום הסבנו מעל 10,000 כלי רכב ללקוחותינו בכל רחבי ישראל.

הצוות המקצועי שלנו
הצוות המקצועי עובר הכשרה מספר פעמים בשנה בחו"ל על מנת להתעדכן בכל החידושים בנושאי הגז בתחבורה.

מתקין מורשה משרד התחבורה 1989
כמורשה משרד התחבורה אנחנו מתחייבים לאספקת מערכות בטוחות ואמינות. עמידה בכל תקני הבטיחות וזיהום האוויר המקבילים לתקן האירופאי. בנוסף להסבת רכבים לנסיעה בגז אנו גם מספקים שירות תחזוקה, אבחון תקלות ותיקון כמעט לכל סוגי המערכות, מהותיקות ועד לחדשניות והמתקדמות ביותר בעולם.